Το πρόγραμμα της «7ης γιορτής μπάσκετ»

Με τη συμμετοχή εννέα ομάδων θα διεξαχθεί η «7η γιορτή μπάσκετ», με τους διοργανωτές να ανακοινώνουν το πρόγραμμα του τουρνουά. Τέσσερις μέρες γεμάτες μπάσκετ για τους μικρούς αθλητές και αθλήτριες, που θα έχουν την ευκαιρία να παίξουν και να διασκεδάσουν στο κλειστό γυμναστήριο της Ιαλυσού. Το τουρνουά διοργανώνεται από τον Γ.Α.Σ. Ιάλυσος σε συνεργασία με τον Π.Α.Ο. Ιάλυσος, στηρίζεται από τη δημοτική κοινότητα Ιαλυσού, την Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου και τελεί υπό την αιγίδα της Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου.Συνολικά τα σωματεία που συμμετέχουν στο αναπτυξιακό τουρνουά «7η γιορτή του μπάσκετ είναι τα εξής:
Από την Κω: Α.Σ. Φοίβος Κω, Α.Σ. Ιπποκράτης Κω, Α.Ε. Δικαίου Κω
Από τη Ρόδο: Γ.Α.Σ. Ιάλυσος, Α.Ο. Κολοσσός, Γ.Σ. Διαγόρας, Ροδίων Άθλησις, Α.Σ. Ελπίς, Α.Ο. Σταματίου
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
ΠΕΜΠΤΗ(27/10):
(14:00-15:00): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Α.Ο. Κολοσσός Β’ (αγόρια τζούνιορ)
(15:00-16:00): Ελπίδα Πεταλούδων- Γ.Σ. Διαγόρας (αγόρια προμίνι)
(16:00-17:00): Α.Ο. Κολοσσός Β’- Ελπίδα Πεταλούδων (αγόρια μίνι)
(17:00-18:00): Γ.Σ. Διαγόρας- Ροδίων Άθλησις (αγόρια τζούνιορ)
(18:00-19:00): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος Β’- Γ.Σ. Διαγόρας Β’ (αγόρια μίνι)
(19:00-20:00): Ροδίων Άθλησις- Α.Ο. Σταματίου (αγόρια προμίνι)
(20:00-21:00): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Α.Ο. Κολοσσός (κορίτσια μίνι)
(21:00-22:00): Α.Ο. Κολοσσός Α’- Γ.Σ. Διαγόρας Α’ (αγόρια μίνι)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(28/10):
(13:00-14:00): Α.Ο. Κολοσσός- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος (κορίτσια προμίνι)
(14:00-15:00): Α.Ο. Σταματίου- Ροδίων Άθλησις (αγόρια μίνι)
(15:00-16:00): Φοίβος Κω- Γ.Σ. Διαγόρας (κορίτσια μίνι)
(16:00-17:00): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Φοίβος Κω (αγόρια προμίνι)
(17:00-18:00): Ιπποκράτης Κω- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος Α’ (αγόρια μίνι)
(18:00-19:00): Α.Ο. Κολοσσός Α’- Ιπποκράτης (αγόρια τζούνιορ)
(19:00-20:00): Ιπποκράτης Κω- Α.Ο. Κολοσσός (κορίτσια μίνι)
(20:00-21:00): Α.Ε. Δικαίου- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος (κορίτσια μίνι)
ΣΑΒΒΑΤΟ(29/10):
(10:30-11:30): Ιπποκράτης Κω- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος (αγόρια προμίνι)
(11:30-12:30): Γ.Σ. Διαγόρας- Ιπποκράτης Κω (αγόρια τζούνιορ)
(12:30-13:30): Α.Ε. Δικαίου- Κολοσσός Ρόδου (κορίτσια μίνι)
(13:30-14:30): Ροδίων Άθλησις- Α.Ο. Σταματίου (αγόρια τζούνιορ)
(14:30-15:30): Α.Ο. Κολοσσός Α’- Γ.Σ. Διαγόρας (αγόρια προμίνι)
(15:30-16:30): Φοίβος Κω- Α.Ο. Κολοσσός Β’ (αγόρι προμίνι)
(16:30-17:30): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Φοίβος Κω (κορίτσια μίνι)
(17:30-18:30): Ελπίδα Πεταλούδων- Ιπποκράτης Κω (αγόρια μίνι)
(18:30-19:30): Ιπποκράτης Κω- Γ.Σ. Διαγόρας (κορίτσια μίνι)
(19:30-20:30): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Α.Ο. Κολοσσός Α’ (αγόρια τζούνιορ)
(20:30-21:30): Α.Ο. Κολοσσός Γ’- Γ.Σ. Διαγόρας Β’ (αγόρια μίνι)
ΚΥΡΙΑΚΗ(30/10):
(10:00-11:00): Α.Ο. Κολοσσός Α’- Ιπποκράτης Κω (αγόρια προμίνι)
(11:00-12:00): Ιπποκράτης Κω- Α.Ο. Κολοσσός Β’ (αγόρια τζούνιορ)
(12:00-13:00): Α.Ο. Σταματίου- Φοίβος Κω (κορίτσια μίνι)
(13:00-14:00): Φοίβος Κω- Ελπίδα Πεταλούδων (αγόρια προμίνι)
(14:00-15:00): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Ιπποκράτης Κω (κορίτσια μίνι)
(15:00-16:00): Α.Ε. Δικαίου- Γ.Σ. Διαγόρας (κορίτσια μίνι)
(16:00-17:00): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος Α’- Α.Ο. Κολοσσός Α’ (αγόρια μίνι)
(17:00-18:00): Α.Ο. Κολοσσός Β’- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος Β’ (αγόρια μίνι)
(18:00-19:00): Γ.Σ. Διαγόρας Α’- Ροδίων Άθλησις (αγόρια μίνι)
(19:00-20:00): Α.Ο. Κολοσσός Γ’- Α.Ο. Σταματίου (αγόρια μίνι)

Πηγή: www.12sports.gr

Delicrop.com

Start a Conversation

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *